Waar je ook kijkt, bij Avontura zie je overal speelpleinen, elk met hun eigen thema. Hier beleven kinderen gegarandeerd een hele dag volop speelplezier! Klauter naar boven op de klimvulkaan voor een mooi uitzicht over het hele speelparadijs! Even iets anders doen? Klim dan onze mooie toestellen in of maak een rit op onze snowglider.
Avontura is anders dan anders, want hier beleef je de leukste avonturen! Leuke attracties en spellen in alle hoeken en gaten. Okke en Pi staan te wachten om met de kinderen te spelen en samen op avontuur te gaan. In Avontura is er veel te doen, wat je ook leuk vindt:
- Een uitdagende klimvulkaan met uitkijkpost
- Met een band van de snowglider, of klimmen op de klimwand.
- Leef je uit in onze structuur met ballenbak.
- Blokkenhoek om lekker te bouwen.
- Voor de allerkleinste avonturiers hebben wij een mooi peuterplein.
- Bouwen, klimmen, springen en glijden op het peuterplein
Begint het al te kriebelen? Wacht dan niet langer en kom snel een kijkje nemen! Ouders en grootouders zijn natuurlijk ook van harte welkom, zij kunnen gratis naar binnen en op het horecaterras genieten van wat drinken en eten terwijl zij zicht hebben op hun (klein)kind. Het horecaterras bestaat uit picknicktafels en (lounge)banken en er kan gebruik gemaakt worden van gratis wifi. Lekker relaxen, terwijl de kinderen ongestoord spelen.